Dostawa i płatność

Czas dostawy

(Jak szybko dobijemy do Twojego portu?)

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 13.00 realizujemy tego samego dnia maksymalnie do godziny 20:00. Pozostałe zamówienia zostaną dostarczone następnego dnia (z wyłączeniem niedzieli). Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 13:00-20:00.

Jeżeli chcesz się upewnić kiedy Twoje zamówienie zostanie dostarczone to wystarczy, że napiszesz do nas przez czat. Synowie Posejdona czekają gotowi, aby udzielić Ci odpowiedzi na najbardziej wymagające pytania.

Gdy masz dla nas zadanie specjalne, jak np. ryby egzotyczne spoza naszej bieżącej oferty to daj nam znać a zrealizujemy je w przeciągu 7 dni.

Obszar dostawy

(Jak daleko dopływają nasi marynarze?)

Nasza załoga dostarcza produkty Darów Posejdona na terenie Żoliborza BEZ DODATKOWYCH OPŁAT. Natomiast opłata doliczana za dostawę na pozostałych dzielnicach wynosi 15 zł. DOSTAWA: ŻOLIBORZ – BRAK OPŁATY INNE DZIELNICE WARSZAWY – OPŁATA 15 ZŁ OBSZARY POZA WARSZAWĄ – USTALANE INDYWIDUALNIE

Płatność

(Jak wynagrodzić Posejdona za jego dary?)

Płatność za dostawę przyjmowana jest na podstawie wystawionego paragonu KARTĄ lub GOTÓWKĄ (jeśli chcesz zapłacić gotówką, Posejdon będzie rad, jeśli dopiszesz w formularzu zamówienia z jakiej kwoty będziemy musieli przygotować resztę ) UWAGA! Pamiętaj, że cena podana w formularzu zamówienia na stronie jest ceną orientacyjną (wynika to ze specyfiki ważenia ryb i możliwości ich porcjowania). Podczas kompletowania zamówienia dokładamy wszelkich starań, aby cena była jak najbardziej zbliżona do tej wyliczonej automatycznie przez nasz sklep internetowy. W przypadku większych różnic będziemy kontaktować się telefonicznie. Dary Posejdona, czyli ryby i owoce morza przewożone są w specjalnych pojemnikach trzymających temperaturę, które zapewniają im świeżość. Każde zamówienie możesz odebrać osobiście w jednym z naszych sklepów. Wystarczy, że zaznaczysz w formularzu ‘’odbiór osobisty’’ oraz dopiszesz nazwę wybranej lokalizacji w uwagach do zamówienia. Gdy zamówienie będzie gotowe, powiadomimy Cię o tym telefonicznie

Odbiór osobisty

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota: 9:00 – 16:00

Niedziela: Nieczynne