Moi Kochani,

Na sezon wystartowaliśmy z nowym projektem z którego jesteśmy niezmiernie dumni i mamy nadzieje, że spełni również Wasze oczekiwania. Przedstawiamy „Dary Posejdona Street Food”, czyli ulokowany na najszlachetniejszej Polskiej rzece Wiśle nasz pomysł na wakacje. Znajdujemy się na barce „Wynurzenie”, która już od 7 lat słynie z ciepłego, luźnego klimatu oraz niezwykłej atmosfery – brzmi to jak coś dla nas.

Mamy już za sobą pierwszy weekend, część z Was wpadła do nas od razu jak wrzuciliśmy informacje na nasze sociale i to dla nas mega duma. Rollsy z halloumi, pierożki z sumem czy jagnięciną, fishburger czy fryty z krewetkami – to są pozycję, które zebrały od Was najlepsze oceny z ankiety barkowej i to nas cieszy.

Na ten moment jesteśmy między mostem Kolejowym, a mostem Poniatowskiego, a już od czerwca mamy nadzieję zająć miejsce w którym barka „Wynurzenie” znajduje się na codzień, czyli przy Centrum Nauki Kopernik. To dla nas okres testowy, ciągle ulepszamy kartę i sprawdzamy możliwości, wszak to nas pierwszy street food!

Chcemy zaskakiwać Was kulinarnie w tym sezonie, dlatego od czerwca pojawią się w weekendy pop-upy z nietuzinkowymi Szefami Kuchni. Chcemy stworzyć magiczne miejsce w którym zrelaksujecie się wraz z rodziną i przyjaciółmi, miejsce w którym kuchnia zaskoczy Was głębią i pasją, miejsce w którym gościnność jest na pierwszym miejscu.

Andrea

 

Leave a Reply