W magiczny czas świąt, kiedy serca są pełne radości, a stoły skrzą się aromatem wyjątkowych potraw, jako władca mórz i oceanów Posejdon pragnę dostarczyć Ci niepowtarzalne doznania kulinarnego bogactwa. Catering świąteczny to moja specjalność, a wraz z moimi pomocnikami chcemy, aby Twoje święta były pełne smaku, bez stresu związanego z gotowaniem. Z dumą prezentuję ofertę cateringową, gdzie tradycyjne smaki morza splatają się z magią świąt Bożego Narodzenia.

Oferta świąteczna: Magia smaku na Twoim stole

Oferta świąteczna Darów Posejdona to kulinarne arcydzieła, które przygotowujemy z pasją i troską o każdy detal. W menu znajdziesz tradycyjne dania świąteczne, wzbogacone o smak morza i unikalność Darów Posejdona. Oferuję dania, które rozpalą wyobraźnię Twoich gości i sprawią, że świąteczny stół będzie niezapomnianym widokiem. Oto kilka propozycji, z których jestem szczególnie dumny.

  • Ryba po grecku. Dorsz połączony z ekologicznymi warzywami w unikatowym stylu greckim, gotowy do wyłożenia na świąteczny stół, niosący ze sobą aromat śródziemnomorskich smaków.
  • Karp w galarecie. Delikatne filety karpia, uzupełnione warzywami i zalane klarowną galaretką, tworzą wykwintne danie, które wspaniale prezentuje się na świątecznym stole.
  • Zupa rybna Posejdona. Hiszpańska zupa rybna, przygotowana według tajemniczego przepisu naszego hiszpańskiego rybaka, Paco. To kulinarne podróżowanie przez smaki śródziemnomorskie.
  • Barszcz czerwony z uszkami. Klasyczny barszcz czerwony z dodatkiem delikatnych uszek, przywołujący tradycyjny smak rodzinnych potraw świątecznych.
  • Matias w śmietanie. Matiasy w kremowej śmietanie, to danie, które podkreśla wyjątkowy smak marynowanych ryb i wprowadza nutę świeżości na świąteczny stół.

W ofercie mam o wiele więcej przysmaków – zarówno tych klasycznych jak i mniej oczywistych, które sprawią, że Twój stół świąteczny będzie uginał się od dobroci mórz i oceanów!

Dlaczego warto zamówić dania z oferty wigilijnej Dary Posejdona?

Zakup i przygotowanie potraw na świąteczny stół często wymaga wielu godzin poświęconych na zakupy, gotowanie oraz pilnowanie, aby każdy detal był perfekcyjny. Wybierając catering świąteczny Dary Posejdona, oszczędzasz czas, który możesz spędzić z bliskimi. Sprawdzone przepisy i doświadczeni kucharze gwarantują, że na Twoim stole pojawią się dania o wyjątkowym smaku, bez konieczności poświęcania wielu godzin pracy.

Catering świąteczny z Dary Posejdona to pewność, że Twoi goście doświadczą wyjątkowych smaków morza na swoich podniebieniach. Zaskocz ich kulinarną podróżą, dodając do tradycyjnego menu elementy pełne elegancji i wyrafinowania. Każdy kęs będzie kulinarnym przeżyciem, które pozostanie w pamięci gości.

Wartość świątecznego cateringu z Dary Posejdona nie ogranicza się tylko do smaków. To także wygoda, elegancja i możliwość stworzenia niepowtarzalnej atmosfery na świątecznym stole. Z tym cateringiem każde święto staje się smakowitym wydarzeniem, które zapadnie w pamięci na długo. Dary Posejdona zadbają o smakowite detale, pozwalając Ci skupić się na magii świąt.

Jak zamówić? Informacje

Organizacja cateringu świątecznego Darów Posejdona to pewność, że Twój stół zabłyśnie smakiem morza w wyjątkowy sposób. Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Ci złożyć idealne zamówienie!

Catering świąteczny w Darach Posejdona obejmuje dania z oferty świątecznej, co oznacza, że każdy kąsek, który trafi na Twój stół, jest starannie przygotowany z myślą o magicznych chwilach świątecznego spotkania. Minimalna wartość zamówienia to 150 zł, co stanowi zaproszenie do rozkoszowania się wykwintnymi smakami morza, bez konieczności troszczenia się o gotowanie.

Oferujemy elastyczność w doborze gramatur potraw. Sugerowane ilości znajdziesz w menu, ale jeśli planujesz większą ilość Gości, zawsze istnieje możliwość zamówienia ich wielokrotności. To gwarancja, że dostaniesz dokładnie tyle, ile potrzebujesz, tworząc menu dopasowane do liczby Twoich Gości.

Aby złożyć zamówienie na wyjątkowe dania świąteczne, wystarczy wysłać e-mail na adres:zamowienia@daryposejdona.pl – warto pamiętać, że na Twoje zamówienia czekamy do 15 grudnia, umożliwiając Ci wcześniejsze zaplanowanie świątecznego menu. W treści maila konieczne jest wpisanie kluczowych informacji, takich jak:

  • miejsce odbioru
  • pozycja i liczba smakołyków
  • numer telefonu
  • datę odbioru zamówienia

To szczegóły, które pomagają mi dostarczyć Ci dania dokładnie wtedy i w miejscu, gdzie tego będziesz potrzebować.

Odbiory zamówień odbędą się w dniach 22, 23 oraz 24 grudnia, abyś mógł cieszyć się świeżymi smakami morza dokładnie w czasie świątecznego przyjęcia. I pamiętaj, na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź za pomocą czatu online, gdzie moi Synowie służą fachową pomocą. Z nami każde święto staje się wyjątkowe, pełne smaku i magii morza!

Leave a Reply