Kochani,

2 marca to kolejna ważna data w historii naszego Posejdona. To właśnie wtedy wystartuje nasz 4 punkt z najlepszą rybą w mieście. To właśnie wtedy mieszkańcy Konstancina oraz okolic będą mieli okazję poznać legendarny tatar z łososia, złotego śledzia czy pastę z makreli. To właśnie wtedy w Starej Papierni rozbrzmią szanty, nasze serdeczne hostessy obdarują Gości darami od Posejdona oraz otworzymy paręnaście (albo parędziesiąt!) butelek wina dla Was.

Cztery sklepy w ciągu półtora roku to dowód dla nas, że pokochaliście domową kuchnie Posejdona. To dowód, że nasza filozofia dostarczania jak najlepszych produktów, niechodzenia na skróty, stosowania jak najlepszego serwisu obsługi i miłość do szeroko rozumianej jakości ma sens. To dowód, że mimo ciężkich czasów, galopującej inflacji oraz kryzysu nasza misja ma sens.

Ten rok jest dla nas ciężki, tak jak dla każdego z Was jest ciężki. My jednak nie odpuszczamy i kontynuujemy misje wskazaną przez samego Boga Mórz i Oceanów Posejdona. Mamy głowy pełne pomysłów i jeszcze nie raz czy nie dwa Was w tym roku zaskoczymy.

Teraz jednak „wszystkie ręce na pokład”, aby sprawić, że data 2.03.2022 r. zostanie zapamiętana w Konstancinie na długo. My nie możemy się już doczekać Waszych uśmiechów jak pierwszy raz spróbujecie naszych produktów i zobaczycie jak bardzo możemy Was zaskoczyć.

 

Za tych co na morzu,

Andrea

Leave a Reply